Update your browser to use the site

На херсонських АЗС інспектори виявили небезпечне дизпаливо

05.01.2022

Екологічна інспекція Південного округу проводить перевірки пального, яке відпускається на АЗС.

Так, працівники сектору державного ринкового нагляду Інспекції перевірили автомобільні бензини та дизельне паливо на автозаправній станції ТОВ «ТАРЛЕП», що знаходиться по  вул. Нафтовиків, 19 у Херсоні.

На АЗС відібрали зразки пального і їх направили до незалежної лабораторії ТОВ «Інспекторат Україна» на експертизу, яка показала, що паливо дизельне Energy ДП-3-Євро5-В0 не відповідає вимогам Технічного регламенту за показником «Температура спалаху в закритому приміщенні».

Також під час планового заходу у грудні 2021 року інспектори взяли проби пального на автозаправній станції ТОВ «АЛЬЯНС ХОЛДИНГ» (Shell), що у Херсоні на Миколаївське шосе, 18-Б.

Результати експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії показали, що паливо дизельне марки    Shell V-Power ДП-З-Євро5-В0 також не відповідає вимогам Технічного регламенту, але за показником «Температура спалаху в закритому тиглі».

Про небезпечну продукцію Екеологічна інспекція Південного округу інформує на своєму офіційному сайті.

Як зазначають в Інспекції, початок лабораторних досліджень палив дозволить забезпечити ефективне здійснення заходів державного ринкового нагляду, кінцевою метою яких є захист життя та здоров’я громадян, фауни та флори, охорони навколишнього середовища та природних ресурсів.

Ну і звичайно ці заходи забезпечать захист споживачів від недоброякісної продукції і сприятимуть підвищенню якості пального, що відпускається АЗС.

 

 

Вернуться
Обратная связь

×