Update your browser to use the site

На понад 2,5 млн грн збитків завдали порушники земельного законодавства

07.10.2021

Протягом ІІІ кварталу 2021 року державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища провели на території Запорізької та Херсонської областей 105 перевірок щодо дотримання природоохоронного законодавства у сфері охорони та раціонального використання земельних ресурсів.

Про це повідомляє Держекоінспекція Південного округу.

За результатами перевірок інспектори склали 36 протоколів, винесли 32 постанови про накладання адміністративного стягнення на суму 24,99 тис. грн (стягнуто 23,715 тис. грн).

Також Інспекція зробила розрахунки збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог земельного законодавства. Сума склала 2674,561 тис. грн. Пред’явлено 8 претензій, стягнуто 8,111 тис. грн.

Відповідно до статті 211 Земельного Кодексу України, громадяни та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства за псування сільськогосподарських угідь та інших земель, їх забруднення хімічними та радіоактивними речовинами і стічними водами, засмічення промисловими, побутовими та іншими відходами”, – нагадує екоінспекція.

Вернуться
Обратная связь

×