Update your browser to use the site

На порталі Дія.Бізнес запустили розділ “Земельна реформа”

06.12.2021

На порталі Дія.Бізнес відтепер доступний новий розділ — «Земельна реформа», де підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи у сфері земельних відносин.

Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України.

На сторінці «Земельна реформа» доступна інформація про всі нові можливості для землевласників, фермерів та громад, а також для тих українців, які раніше не мали змоги придбати й розпоряджатися землею.

Інформація розподілена за трьома напрямами:
• «Я — землевласник». Землевласник дізнається, кому він може продати земельну ділянку, за якою ціною, які документи для цього потрібні, чи можна продати частину землі та які податки доведеться сплатити під час продажу.
• «Я — покупець». Покупець отримає вичерпну інформацію щодо всіх умов купівлі землі та збору необхідної документації.
• «Я — орендар». Орендар довідається про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про важливі нюанси дії договору оренди.

Крім того, на сторінці кожен громадянин знайде довідкові матеріали та інструкції щодо користування земельною ділянкою, а також стосовно купівлі й продажу земельної ділянки.
Зокрема:
• порядок реалізації переважного права під час продажу землі;
• рекомендації Мінагрополітики щодо користування земельною ділянкою та щодо її купівлі;
• про те, як підготуватися до продажу паю.

Розділ запущено спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), USAID Transformation Communications Activity.

Вернуться
Обратная связь

×