Update your browser to use the site

Найбільший ярмарок півдня України – у Новій Каховці ярмаркуватимуть три дні

20.09.2021

З 23 по 26 вересня у Новій Каховці триватиме найбільший ярмарок півдня України XХІ Всеукраїнська виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок».

Понад 180 учасників заходу представлять продукцію як власного виробництва, так і товари провідних компаній України – продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, агропромисловий комплекс, народні майстри тощо.

Географія учасників ярмарку – Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська, Львівська, Хмельницька, Черкаська, Рівненська, Чернігівська області.

Виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок» складатися з експозиційної частини (виставкові павільйони товарів і послуг) і торгової алеї.

Традиційно ярмаркуватимуть у День міста Нова Каховка, тож заплановані ще й культурно-масові заходи на будь-який смак – від авторських конкурсів до фестивалю громад Каховського району «Чумак-Фест». Словом, відпочинок і розваги – на будь-який смак!

Детальна інформація на сайті: www.yarmarok.ks.ua

Джерело: Online НК

 

Вернуться
Обратная связь

×