Update your browser to use the site

Найкращі умови агрострахування – для учасників ВАР

12.01.2022

Цього року в Україні запрацює механізм державної підтримки страхування сільськогосподарської продукції: з держбюджету агровиробникам виділять кошти на часткове відшкодування вартості страхового платежу.

Всеукраїнська Аграрна Рада домовилася про оптимальні страхові умови та вигідні тарифи для своїх учасників із одним із лідерів ринку страхування — компанією «ІНГО». Всі  договори та умови будуть погоджені з ВАР, аби члени спілки мали впевненість, що страхування є надійним та вивіреним, а страхові виплати будуть відбуватися вчасно та в повному обсязі. Відповідні домовленості закріплені у Меморандумі про співпрацю, який підписаний між ВАР та страховою компанією «ІНГО» напередодні 2022 року.

«Глобальна мета Меморандуму — прискорення розвитку аграрного страхування з державною допомогою, яке запроваджується в Україні. Встановлення найкращих практик відповідальної поведінки як страховиків, так і страхувальників, формування вигідних та чесних тарифів», – йдеться у документі.

Як запевнив заступник голови правління страхової компанії «ІНГО» Олександра Мацака, їхня компанія має все необхідне для того, щоб забезпечити якісним страховим захистом аграрні підприємства навіть такої системної організації як ВАР.

Компанія володіє багаторічною експертизою в агрострахуванні, має кваліфікований персонал та надійне перестрахування в західних перестрахових компаніях з високим рейтингом.

Аби аграрії вже цієї весни отримали доступ до якісного страхового продукту, експерти ВАР та компанії «ІНГО» розробляють дорожню карту подальшої співпраці та програми страхування с/г продукції з державною підтримкою з урахуванням реальних потреб та інтересів середніх та малих аграріїв.

Результати будуть представлені на початку 2022 року.

Джерело: ВАР

Вернуться
Обратная связь

×