Update your browser to use the site

Напрям держпідтримки – меліорація у 2022 році буде масштабований

30.12.2021

У наступному році щодо державної підтримки в пріоритеті залишаться переробка, тваринництво, садівництво та меліорація – сфери, у яикх створюється найбільша кількість робочих місць і які найбільш капіталомісткі з точки зору створення доданої вартості.

Крім того, в фокусі держави буде новий напрямок – агрострахування, який додасть впевненості аграріям на випадок природних та фінансових негараздів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Він також зазначив, що новий напрям держпідтрмики – меліорація, вже дав можливість запустити пілотні проекти в різних областях і буде масштабований після запуску об’єднання водокористувачів в 2022 році.

Міністр повідомив, що фінансові обсяги держпідтримки у наступному році зберігаються на рівні 2021 року. Також анонсував запуск державного аграрного реєстру.

«Ми працюватимемо над розширенням кредитування аграріїв, яке має сягати мінімум 100 млрд грн. Для цього ми також запустимо в 2022-му Державний аграрний реєстр – електронну систему, яка відкриє всі дані про державну підтримку аграріям та допоможе зі ще більшою поінформованістю фермерів щодо нових програм та можливостей отримання коштів», – підкреслив Роман Лещенко.

Вернуться
Обратная связь

×