Update your browser to use the site

Незабаром парламентарі розглянуть законопроєкт про зміни законодавства у сфері вагового контролю

08.02.2022

У Міністрерстві аграрної політики та продовольства України відбулося засідання робочої групи з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві.

На засіданні обговорили ряд важливих законодавчих ініціатив. Зокрема, перспективи прийняття проєкту Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо усунення дискримінації вантажовідправника за порушення вимог вагового контролю», реєстр. № 6222 від 26 жовтня 2021 року.

Перший заступник Міністра Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький зазначив, що Мінагрополітики підтримує вказаний законопроєкт та висловив сподівання щодо його розгляду у парламенті наступного пленарного тижня.

«У разі прийняття цього законопрєекту за основу, ми виступимо з ініціативою організації окремого діалогу на базі Комітету з питань транспорту та інфраструктури та профільного підкомітету. Буде логічно залучити у процес обговорення редакції до другого читання представників логістичного штабу», – зазначив Тарас Висоцький.

Мінагрополітики

Вернуться
Обратная связь

×