Update your browser to use the site

Нова платформа з продажу зерна відкриває купу можливостей для херсонських аграріїв

10.02.2022

Важлива новина для аграріїв України – запуск нової платформи для продажу та купівлі зернових культур Agro.Forum.

Про це повідомляє Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації.

Сервіс створено для спрощення процесів укладання угоди із купівлі та продажу різних зернових культур у будь-якому обсязі. Користувачі Agro.Forum мають  доступ до детального аналізу ринку та можуть будувати довгострокові плани своєї аграрної діяльності на його основі.

Якщо фермер вирощує декілька різних культур та вирішує залишити частину врожаю в зерносховищі до весняних продажів, сервіс Agro.Forum допоможе визначити, які саме культури краще продати одразу після збору врожаю, а на які культури ціна може піднятися, і їх варто лишити в сховищі.

Також сервіс Agro.Forum надає товаровиробникам можливості:

– використовувати опцію аукціону, щоб продати зерно за найвищою ціною;

– продавати конкретні культури зерна в найвдаліший час, користуючись даними з ціноутворення, зібраними на основі аналізу цінової динаміки;

– продавати зерно покупцям з перевіреною репутацією. Зареєструватися на платформі можливо тільки за допомогою електронного цифрового підпису. Тож, кожного користувача можна легко перевірити за всіма доступними базами, перш ніж співпрацювати;

– укладати договори, користуючись зручними шаблонами контрактів.

Основною перевагою платформи Agro.Forum є формат аукціону в процесах продажу та купівлі зерна, що дозволяє зручно та швидко знаходити постачальників зернових культур і ринок збуту. Всі угоди проходять без участі посередників, що значно спрощує та пришвидшує бізнес процеси.

Працюючи з Agro.Forum, можна уникнути зайвої бюрократії та укладати договори з компаніями, які мають перевірену репутацію та реальні відгуки інших користувачів.

Завдяки простому та інтуїтивно влаштованому дизайну користуватися функціоналом сервісу в повному обсязі досить легко. Створити нову заявку з продажу або купівлі зерна можна одразу на головній сторінці.

Платформа дозволяє переглядати всі існуючі пропозиції та відстежити останні договори, які були укладені на Agro.Forum. Завдяки опції індексу цін можна встановити вигідну ціну на свою продукцію або знайти вигідні пропозиції.

Платформа Agro.Forum має веб-сторінку, а також застосунок для для iOS та Android. Після завершення реєстрації та оформлення заявки, користувачі можуть налаштувати отримання повідомлень, щоб вчасно відреагувати на найкращі пропозиції.

Вернуться
Обратная связь

×