Update your browser to use the site

Новокаховський «Чумак-Фест» – популяризація місцевих громад і туристичний магніт

24.09.2021

Сьогодні у Новій Каховці у рамках «Таврійського ярмарку» відбувся другий фестиваль підприємницької звитяги «Чумак-Фест».

Захід об’єднав ОТГ Каховського району, кожна з яких презентувала свій потенціал, досягнення та представила кращі зразки народного мистецтва.

«Чумак-Фест» – це яскравий приклад, коли влада, громада й бізнес об’єднується задля розвитку не лише місцевих ОТГ, а й економічного та туристичного потенціалу всієї області, вважає депутат обласної ради, директор агрокомпанії «Агропродукт, ЛТД» Володимир Хвостов.

«Такі фестивалі безперечно, розвивають наші громади, популяризують і навіть стають частиною їх бренду та туристичними магнітами.
Наше завдання сьогодні – показувати приклад розвитку всіх громад. Від них потрібні гарні ідеї й ініціативи, які ми відстоюватимемо на столичному рівні.
Тож продовжуємо працювати в синергії – громада, влада, бізнес.
В єдності сила!
Дякую усім колективам, які презентували свій мистецький потенціал, адже культура – це важливий місток єднання між людьми. Впевнений, «Чумак Фест» стане доброю традицією Каховського району і привабить не одного туриста», – написав політик і підприємець у фейсбук.

Володимира Хвостова добре знають у Каховському районі та у Хрестівській ОТГ як небайдужу людину й соціально-відповідального підприємця. Сьогодні його активну громадянську позицію відзначили Почесною грамотою.

 

 

Вернуться
Обратная связь

×