Update your browser to use the site

Новорічні подарунки від благодійників отримали вихованці кількох дитячих закладів Каховського району

28.12.2021

Зимові свята найбажаніші для дітей, адже саме у цей час – від Дня Святого Миколая і до Різдва, малеча очікує чудес і, звичайно, подарунків.

Здійснення дитячих бажань – це турбота дорослих, і не лише батьків та рідних, а й просто небайдужих людей. Як ось депутат Херсонської облради від партії «Слуга Народу», керівник компанії «Агропродукт, ЛТД» Володимир Хвостов. Завдяки його іменному благодійному фонду цьогоріч вихованці кількох дитячих закладів отримали солодкі, і не лише, новорічні сюрпризи.

Напередодні Дня Святого Миколая  солодощі передали всім учням – від мала до велика, Долинського ліцею Хрестівської ТГ.

Свої смачненькі «миколайчики» отримала й малеча, яка відвідує Долинський ясла-садок «Яблунька». Діточки за подарунки віддячили – показали невеличкий концерт, розповіли про свої успіхи і новорічні бажання та пообіцяли бути чемними й надалі – щоб не лишитися без подарунків від Миколая і в наступному році.

А вже за кілька днів гостинці під ялинку дісталися усьому, без винятку, дитячому колективу  Новонаталівської гімназії.

А ось два дошкільних заклади Таврійської міської ТГ отримали  від благодійного фонду Володимира Хвостова неочікуваний сюрприз – сучасне музичне обладнання. Відтепер святкові заходи там будуть супроводжуватися якісним звуком.

Такі подарунки – це справжні новорічні дива, каже керівниця одного з дитсадків Юлія Гарькава:

«Дякуємо, що нагадали про новорічні дива. Ми навіть не мріяли про такий подарунок».

Схоже, що з головним завданням – подарувати дітям свято і радісні емоції Володимир Хвостов та його помічники впоралися.

«Надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди. Адже робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя», – йдеться на сторінці Долинського ясла-садка «Яблунька» у фейсбук.

«Так приємно відчути себе в казці, отримати від Діда Мороза й Снігуроньки чудовий пакуночок із солодощами під ялинку. Таку радісну подію учням подарував наш постійний благодійник Хвостов Володимир Вікторович. Діти залишилися задоволеними», – написано на фейсбук-сторінці Новонаталівської гімназії.

«Велика подяка ТОВ «Агропродукт, ЛТД» та Володимиру Хвостову за приємну традицію щорічно вітати дітей новорічними подарунками. Учні щиро дякують і бажають Вам здоров’я, процвітання, великих досягнень і подальшої плідної співпраці!», – подякував благодійнику у соцмережі колектив Долинського ліцею.

Як бачимо, відвідини дитячих закладів з новорічними дарунками для Володимира Хвостова – це вже добра традиція. Він не має сумніву, що протягом нового року усі діти будуть чемними і старанними, і за рік знову отримають свої солодкі винагороди.

Вернуться
Обратная связь

×