Update your browser to use the site

Партнерство між Україною та Азербайджаном в агросфері виходить на новий рівень

18.01.2022

Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в аграрній сфері підписали Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та Міністр економіки Азербайджанської Республіки Мікаіл Джаббаров.

Про це повідомляє Мінагрополітики.

Документ сприятиме розвитку співпраці у вирощуванні сільськогосподарських  культур та продовольчій безпеці, взаємній правовій допомозі у сфері земельних відносин, ефективному використанню сільгоспземель, інвестуванню в проекти  переробки сільськогосподарської сировини, торгівлі добривами тощо.

«Відносини між Україною та Азербайджаном уже давно пройшли перевірку часом. 2022-й рік ми розпочинаємо з того, що виводимо наше партнерство на якісно новий рівень. Переконаний, що об’єднання досвіду, напрацювань, інвестицій дозволить забезпечити ще більш стрімкий розвиток сільського господарства і Україні, й Азербайджану», – зазначив Роман Лещенко.

Також підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та Міністерством економіки Азербайджану щодо співробітництва у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру.

Вернуться
Обратная связь

×