Update your browser to use the site

Питання оподаткування в агросекторі обговорили на робочій групі Мінагро

30.09.2021

Проблеми оподаткування в аграрному секторі обговорили під час засідання відповідної робочої групи, створеної при Міністерстві агрополітики.

Засідання відбулося 27 вересня у форматі ZOOM-конференції, участь в ньому взяла в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА Маргарита Степанова.

Члени робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі говорили про зниження митної ставки на ввіз тварин та оптимізації ставки ПДВ на всьому ланцюгу виробництва тваринницької продукції, а також про нарахування екологічного податку за розміщення гною, тощо.

Окрім цього, не втрачає своєї актуальності й проблема зупинення реєстрації та блокування податкових накладних контролюючим органом, повідомляє Департамент і нагадує, що при Херсонській обласній державній адміністрації у якості консультативно-дорадчого органу діє робоча група з вирішення проблемних питань щодо реєстрації податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Звернутися з цими проблемами сільськогосподарські товаровиробники можуть до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, тел. 42-27-54, 42-27-39.

 

Вернуться
Обратная связь

×