Update your browser to use the site

Полол України в Тунісі розповів аграріям Херсонщини про нюанси виходу на ринки Північної Африки

11.02.2022

Онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Тунісі  Володимиром Хоманцем відбулася учора, 10 лютого.

Захід організовано за  ініціативи Херсонської торгово-промислової палати.

У ньому взяли участь представники бізнесових та ділових кіл Республіки Туніс, представники Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА, агротоваровиробники області, представники підприємств переробної та промислової галузі Херсонщини, які експортують свою продукцію до інших країн світу та шукають нові канали збуту.

В рамках онлайн-брифінгу говорили про особливості виходу на ринки Північної Африки.

Володимир Хоманець ознайомив учасників зі станом та перспективами активізації торговельно-економічного співробітництва між Україною та Тунісом, розповів про практичні аспекти виходу та ведення бізнесу на туніському ринку та надав практичні поради українським підприємцям.

Для України Туніс – ринок дуже перспективний, тим більше з огляду на його можливу роль у просуванні українських товарів на ринки континенту після повноцінного запуску Африканської континентальної зони вільної торгівлі. Вже у 2022 році Уряди України і Тунісу розпочнуть переговори щодо укладення двосторонньої Угоди про вільну торгівлю.

Обсяги українського товарного експорту до цієї країни значно перевищують обсяги імпорту.

Як зазначив Володимир Хоманець, Туніс, зокрема, і Африка в цілому – цікавий зростаючий ринок, куди варто виходити і де можна успішно й безпечно працювати. Посольство знає всі нюанси встановлення співпраці з місцевим бізнесом і готове всіляко сприяти українським підприємцям.

Представники бізнесових і ділових кіл Республіки Туніс поінформували про перешкоди, які виникають на шляху українського експорту до Тунісу та сусідніх країн Африки.

Джерело 

Вернуться
Обратная связь

×