Update your browser to use the site

Понад 11 мільярдів – профільний комітет ВР запропонував збільшити суму на держпідтримку аграріїв

23.09.2021

Члени комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України вважають, що у проєкті держбюджету-2022 сума на державну підтримку агросектору має бути збільшена більш ніж вдвічі.

На засіданні комітету вчора, 22 вересня, народні депутати прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу законопроєкт «Про Державний бюджет України на 2022 рік» (№ 6000) з урахуванням висловлених пропозицій та змін.

«Зокрема, пропонується внести такі зміни до додатку 3-го та 4-го проєкту Закону про Державний бюджет України на 2022 рік, збільшивши видатки загального фонду за бюджетними програмами Державного бюджету Міністерству аграрної політики та продовольства України. Рішення Комітету з даного питання з додатками буде направлено Комітету з питань бюджету, Кабінету міністрів України та Міністерству фінансів України», — йдеться у повідомленні.

Як написав у своєму Telegram-каналі народний депутат, член комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Сергій Лабазюк, запропоновано наступного року збільшити фінансування сільгоспвиробникам на 6,7 млрд грн — до 11,1 млрд грн.

Нагадаємо, в законопроєкті про держбюджет-2022 на фінансову підтримку аграріїв передбачено 4,4 млрд грн, хоча Мінфін заявляв про 4,6 млрд грн.

Джерело

Вернуться
Обратная связь

×