Update your browser to use the site

Понад 44 кг протермінованої продукції вилучили з продажу на Херсонщині

02.11.2021

З метою протидії обігу фальсифікованих харчових продуктів протягом жовтня 2021 року спеціалісти Чаплинського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області обстежили 102 суб’єкта господарювання.

У результаті перевірок з обігу вилучено 44,98 кг протермінованої продукції (5,88 кг молочної та 39,10 кг м’ясної), повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в області.

З відповідальними особами суб’єктів господарювання фахівці провели роз’яснювальну роботу, наголосивши на передбаченій законодавством відповідальності.

А саме, невиконання обов’язків щодо відкликання або вилучення з обігу небезпечних харчових продуктів, а також обов’язку щодо повідомлення компетентного органу про небезпеку, яку вони становлять для споживачів, тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі тридцяти п’яти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб–підприємців у розмірі тридцяти мінімальних заробітних плат.

У випадку виявлення на прилавках магазинів неякісної продукції, або продукції, у якої сплив термін придатності, споживачі можуть звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за адресою: Херсон, вул. Перекопська, 17, за тел. (0552) 32 – 17 – 37 або за адресою територіальних управлінь.

Вернуться
Обратная связь

×