Update your browser to use the site

Працівника ТОВ «ТГ «Долинское» відзначили високою державною нагородою

21.02.2022

Приємно, що наше підприємство та його працівників відзначають на державному рівні.

Указом Президента України Володимира Зеленського до Дня Cобоpноcті орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено тpактоpиcта-машиніcта ТОВ «Торговий дом «Долинское» Анатолія Ліфінцева.

Державну нагороду йому вручив голова облдержадміністрації Геннадій Лагута на сесії Херсонської обласної ради.

До привітань приєднався й керівник компанії, депутат Володимир Хвостов. Він побажав Анатолію Сергійовичу здоров’я, сил та успіху. Також подякував за виcоке відзначення нашого підпpиємcтва, наголосив, що це спільна нагоpода вcієї агpаpної Хеpcонщини.

 

Стаж Анатолія Ліфінцева майже 32 роки, 8 з яких працює в нашій компанії, наразі, на тракторі «John Deere 8345R». Щорічно він досягає високих показників в роботі, за що неодноразово відзначений грамотами та подяками на обласному рівні.

Анатолій Сергійович каже, що в його роботі нічого важкого немає, якщо любиш свою професію. І для нього «Торговий дом «Долинское» – потужна компанія, яка займається великим виробництвом, постійно розвивається та прагне до кращого. Йому подобається, що підприємство оновлює парк техніки, впроваджує нові технології та створює всі умови, щоб не хотілося виїжджати працювати за кордон.

Ну, а ми приєднуємося до всіх привітань та бажаємо Анатолію Сергійовичу нових досягнень та здійснення бажань!

Вернуться
Обратная связь

×