Update your browser to use the site

Представники аргобізнесу зробили актуальний подарунок Херсонській інфекційній лікарні

14.09.2021

Сьогодні аграрії, депутати Херсонської обласної ради Володимир Хвостов, Сергій Рибалко та Віталій Булюк зустрілися з колективом обласної інфекційної лікарні.

З початку пандемії COVID-19 цей медичний заклад – на передовій боротьби з небезпечним вірусом, що потребує не лише професіоналізму і віддачі його працівників, а й сучасного обладнання. Раніше керівник інфекційної лікарні Олена Тимошенко звернулася з відповідним проханням до депутатів.

Сьогоднішня зустріч стала своєрідною відповіддю на це звернення – депутати придбали і передали лікарні аналітичну систему для проведення кількісних експрес-тестів на виявлення коронавірусу методом ІФА. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Володимир Хвостов:

«Питання здоров’я було важливим завжди, та у період пандемії COVID-19, набуло особливого значення. Зараз саме такий час, коли кожен має робити свій внесок у боротьбу з цим вірусом та допомагати лікарням.
Раніше до нас звернулася директорка медзакладу Олена Тимошенко, щодо сприяння у придбанні флуоресцентного аналізатора для імуноаналізу з набіром реагентів.
І сьогодні ми виконали прохання та передали від нас та ТОВ «Отрада-Агро» аналітичну систему для проведення кількісних експрес-тестів методом ІФА.
Медицина постійно має бути у фокусі уваги, як одна з найбільш ресурсоємних галузей, що завжди потребує великих вкладень.
Адже життя і здоров’я людей – це найголовніше. Це те, заради чого ми працюємо. Бережіть себе!», – написав Володимир Хвостов.

Зазначимо, що новий аналізатор оснований на виявленні флюоресценції, що виділяється під час проведення імуноаналізу при взаємодії антигена з антитілом. Переваги цього обладнання – високі точність і стабільність, а також швидкі результати.

Вернуться
Обратная связь

×