Update your browser to use the site

Приватизація держмайна – у Херсоні агрокомпанія розширила свій бізнес

08.02.2022

Розташований у Херсоні майновий комплекс колишнього ДП “Винконсервпроект” опинився у стані занепаду і потрапив на аукціон, оголошений Фондом держмайна України.

Наразі, завдяки ефективному приватному інвестору, актив отримав по-справжньому нове життя.

Комплекс викупила херсонська компанія СТОВ “Берегиня”  -сільськогосподарське товариство, що займаємося вирощуванням зернових, бобових та насінням олійних культур.

В аграрному бізнесі підприємство вже майже 20 років, має успішні результати. А останні 5 років розширює свою діяльність, планує працювати  в нових галузях. Саме з цією метою – для відкриття офісу у Херсоні й вирішили приватизувати даний об’єкт.

На його модернізацію товариство витратило близько 1 млн грн – ще до приватизації активу підприємці провели розрахунок, тому розуміли на що йшли, але об’єкт повністю підходив під їхні потреби, адже  він має значну площу та зручне розташування.

«Досвід СТОВ “Берегиня” є яскравим  прикладом того, як завдяки інвестиціям та відповідальній позиції нових власників колись занедбаний актив може стати модернізованим підприємством, держава отримала надходження в бюджет, а громада – робочі місця та розвиток важливої галузі господарства», – повідомили у Фонді держмайна України.

Вернуться
Обратная связь

×