Update your browser to use the site

Про заходи з біобезпеки говорили у Генічеському районі

24.01.2022

Недопущення виникнення, поширення збудників інфекційних хвороб тварин  – про це йшлося на засіданні  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Генічеській РДА.

Про це повідомляє ГУ Дерпродспоживслужби в Херсонській області.

Як прозвучало, суб’єкти господарювання, які вирощують, утримують і реалізовують тварин, мають посилити заходи з біобезпеки і дотримуватися відповідних вимог. Також підприємства  мають посилити контроль за збором, утилізацією та знищенням загиблих тварин і побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною.

У засіданні комісії взяли участь голови органів місцевого самоврядування та керівники 10 сільгоспгосподарств, що займаються тваринництвом на територіях Генічеської міськради, Новотроїцької, Іванівської, Нижньосірогозької  селищних рад Генічеського району.

Результатом засідання стало прийняття рішення про вживання керівниками та власниками тваринницьких ферм  невідкладних та постійних організаційно-господарських та спеціальних ветеринарно-санітарних заходів з охорони тварин від зараження інфекційними хворобами, а в разі їх виявлення – проведення карантинних заходів та ліквідації вогнища інфекції, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Також голови органів місцевого самоврядування на території Генічеського району мають вжити заходи щодо діючих (існуючих) на підконтрольній території худобомогильників.

 

Вернуться
Обратная связь

×