Update your browser to use the site

Проблема блокування видачі експертиз по пестицидам вирішується

18.10.2021

Сьогодні, 18 жовтня, в Мінагро відбулося засідання робочої групи з оперативного вирішення питань агрохімічного сектору, повідомляється на сайті відомства.

Участь у заході взяли представники Міністерства охорони здоров’я України, Держпродспоживслужби, Міністерства фінансів України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та профільні асоціації.

Передусім, з метою розблокування видачі експертних висновків, обговорили питання уповноваження Міністерством охорони здоров’я України заступників голів комісій з державної санітарно-епідеміологічної експертизи пестицидів і агрохімікатів.

Наразі на підписання висновків очікують близько 200 продуктів.

«Дуже важливим є врегулювання питання видачі висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Адже це дозволить відновити проведення експертизи та видачу відповідних висновків для підприємців, а це, в свою чергу, покращить функціонування їх бізнесу», – зазначив головуючий на засіданні перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Також, на засіданні йшлося про стан підтримки Урядом проєкту Закону України «Про внесення змін до Митного тарифу України щодо уніфікації ставок ввізного мита на окремі товари», реєстр. № 6149 від 07.10.2021 року, без обговорення з бізнесом. Згідно з проєктом, мита на імпорт ЗЗР змінюються.

Серед іншого було обговорено можливості проведення до кінця жовтня 2021 року засідання Науково-експертної ради при Міндовкілля з реєстрації пестицидів.

Вернуться
Обратная связь

×