Update your browser to use the site

Проблема з сертифікацією нової сільгосптехніки може вирішитися вже до нового року

26.10.2021

Цьогоріч українські аграрії отримали рекордні врожаї. А відтак у них з’явилася  фінансова можливість модернізувати свої підприємства, зокрема, оновити технічний парк.

Однак, придбання нових зразків техніки наразі неможливе.

Проблема в тому, що під час передачі повноважень від Мінекономіки до Мінагрополітики чиновники не передали останньому функції з сертифікації сільськогосподарської техніки, тим самим унеможливили надходження новітніх її зразків на український ринок.

Законопроєкти, які мають вирішити проблему сертифікації нової сільгосптехніки, вже зареєстровані у Верховній Раді.

У коментарі AgroPolit.com перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький повідомив, розгляд законопроектів планується на 3 листопада поточного року.

На думку секретаря аграрного комітету  ВР Івана Чайківського, критичної шкоди аграріям цей бюрократичний казус не завдасть, а питання його усунення буде вирішено без затягувань.

«Держспоживслужба як реєструвала раніше, так і реєструє зараз техніку на ті моделі, які раніше отримали відповідне погодження. Проблема виникла з сертифікацією нових моделей. Однак я впевнений, що відповідний законопроєкт, який має вирішити це питання, досить швидко ухвалять у залі Верховної Ради», – заявив Чайківський.

 

Вернуться
Обратная связь

×