Update your browser to use the site

Протягом тижня на Херсонщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 2,5 млн грн

30.11.2021

Протягом минулого тижня Херсонський рибоохоронний патруль задокументував 42 порушення природоохоронного законодавства.

Під час рибоохоронних заходів вилучено 30 одиниць заборонених знарядь лову та майже 227 кг водних біоресурсів (в тому числі понад 112 кг за фактами незаконного вилучення водних біоресурсів).

Збитки, завдані рибному господарству України – 2 519 369 грн.

Із загальної кількості викритих порушень:

23 – грубі порушення Правил рибальства, зокрема, вилов риби забороненими знаряддями лову чи перевищення добової норми вилову риби (ч. 4 ст.85 КУпАП);

6 – незаконне придбання чи збут водних біоресурсів (ст. 88-1 КУпАП);

3 – порушення Правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП);

11 актів виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

На даний час державні інспектори приділяють особливу увагу охороні водних біоресурсів в місцях їх зимівлі. У разі потреби будуть створені додаткові пересувні рибоохоронні пости, до яких залучать посадових осіб та громадських інспекторів Херсонського рибоохоронного патруля, а за необхідності і посадових осіб інших контролюючих та правоохоронних органів.

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Херсонській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися встановлених заборон на вилов водних біоресурсів.

«Про всі факти порушень просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» управління (050) 012-35-73», – йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці Херсонського рибоохоронного патруля.

Вернуться
Обратная связь

×