Update your browser to use the site

Ринок землі отримує антикорупційну підтримку

19.10.2021

Мінагрополітики й Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру підписали тристоронній Меморандум про співпрацю з Національним агентством з питань запобігання корупції.
Про це повідомляється на сайті Міністерства агрополітики.

Ринок землі потребує антикорупційної підтримки, наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко:

«Ринок землі розвивається, але потребує подальшої підтримки. Наша ключова мета — мінімізувати корупційні ризики у сфері земельних відносин. Тому ми разом із НАЗК та Держгеокадастром консолідували зусилля, щоб прозоро та законодавчо просувати земельну реформу».

Згідно з Меморандумом, його підписанти аналізуватимуть нормативно-правові акти у сфері земельних відносин, за необхідності розроблятимуть зміни щодо усунення корупціогенних факторів.

Важливою частиною Меморандуму є чіткий план заходів з мінімізації корупційних ризиків у діяльності Держгеокадастру, зокрема, підвищення якості його ведення.

Задля запобігання корупційних ризиків у земельній сфері команда НАЗК з початку року підготувала аналітичний звіт «Земельна корупція: топ-30 корупційних ризиків та шляхи їх подолання» та провела антикорупційну експертизу основних нормативно-правових актів, які ухвалені парламентом та Урядом у межах земельної реформи.

Вернуться
Обратная связь

×