Update your browser to use the site

Ринок землі: попит в рази більший ніж пропозиція

26.11.2021

На сьогодні ринок землі в Україні – в пасивному стані.

Про це сказав перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, під час прямого ефіру на 5 телеканалі.

«Ринок землі відкрився 1 липня і на сьогодні знаходиться в пасивному стані. Зараз незважаючи на всі обмеження, охочих купити землю в 2,5 рази більше, ніж бажаючих продати. Наразі укладено більше 48 тисяч угод в рамках ринку землі», – зазначив Тарас Висоцький.

Окрім того, він додав, що ще до відкриття ринку землі органи місцевого самоврядування своїми рішеннями безкоштовно виділяли в межах населеного пункту ділянки під забудову, при цьому власники мали змогу змінювати цільове призначення. Наразі після оновлення законодавства при зміні цільового призначення ділянки, власник має доплатити кошти в місцеву громаду. І це суттєві кошти.

Також, під час розмови Тарас Висоцький зазначив, що продовжується робота по поверненню державі земель військових аеродромів, військових містечок, які були незаконно виведені з її власності, а це близько 10 тисяч гектарів.

«Справу передано в правоохоронні органи, де вивчаються всі обставини. А учасники, які були задіяні у виведенні майна з державної власності, будуть притягнені до відповідальності», – повідомив перший заступник міністра.

За матеріалами прес-служби Мінагрополітики

Вернуться
Обратная связь

×