Update your browser to use the site

Що то за червоне зерно на полі під Херсоном – фахівці перевірили

01.11.2021

З метою недопущення випадків загибелі представників фауни Херсонщини, нанесенню шкоди людям і навколишньому середовищу, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відпрацьовує інформацію, що поширюється в ЗМІ та соціальних мережах.

Наприкінці минулого тижня в одній із соцмереж з’явилося повідомлення, що на земельних ділянках під Херсоном виявлено зерно пшениці червоного кольору, розкидане на поверхні ґрунту. Автор публікації висловив занепокоєння щодо можливого нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з співробітниками ГУ Національної поліції в Херсонській області, представниками місцевої влади та Державної екологічної інспекції обстежили вказану територію.

У результаті встановлено, що на полі розкидане насіння пшениці озимої, оброблене перед посівом протруйниками, аби запобігти ураженню сходів пшениці хворобами і комахами.

Використані препарати занесені до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні.

Представникам господарства, яке провадить свою діяльність на цих земельних ділянках, спеціалісти запропонували утилізувати залишки розсипаного насіннєвого матеріалу.

За матеріалами  ГУ Держпродспоживслужби в області

Вернуться
Обратная связь

×