Update your browser to use the site

Сільгоспвиробникам Херсонщини розповіли про можливості отримання фінансової підтримки

06.09.2021

Важливі питання стосовно підтримки сільгоспвиробників обговорили під час засідання ради ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Херсонської області».

Зокрема, представники Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації поінформували про умови отримання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів, часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки та обладнання, фінансової допомоги на розвиток садівництва та виноградарства, підтримки галузі тваринництва.

Зараз приймаються документи для отримання компенсації витрат на придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур та винограду, проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення, закупівлю техніки, механізмів та обладнання.

«Для отримання фінансової підтримки отримувачі подають до 15 жовтня до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації (м. Херсон, проспект Ушакова 47, поверх 2, каб. 209) у паперовому вигляді документи, визначені пунктом 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587», – повідомляється на офіційній сторінці Департаменту у фейсбук.

Найближчим часом Департамент розпочне прийом документів для отримання бюджетної субсидії, передбаченої постановою Кабміну «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь». Документ набрав чинності з 20.08.2021року.
Цю субсидію можуть отримати сільгосподарські товаровиробники – юридичніособи та фізичні особи-підприємці – виробники гречки.
Субсидія надається на безповоротній основі за вирощування гречки у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь у розмірі до 5 тисяч гривень на один гектар, але не більше ніж на площі 300 гектарів.

Вернуться
Обратная связь

×