Update your browser to use the site

Сільгоспвиробники Херсонщини ділилися досвідом із колегами з Узбекистану

07.09.2021

Сучасні технології й успішні результати роботи херсонського сільгосппідприємства ТОВ «Торговий дом «Долинское» викликають зацікавленість у сільгоспвиробників інших країн.

Так, днями за досвідом до нашого підприємства прибули підприємці компанії «Агро Чорва барака комплекс» із Республіки Узбекистан.

Для директора ТОВ «Торговий дом «Долинское» Володимира Хвостова візит іноземних колег – подія, передусім, відповідальна.

«Створення продовольчої безпеки зa paxунoк eфeктивнoгo poзвитку ciльcькoгocпoдapcькoгo виpoбництвa пiвдня Укpaїни – одне з головних завдань мого підприємства.
І коли до нас за перейняттям досвіду приїжджають іноземні делегації, я відчуваю подвійну відповідальність: і за зустрічі з ними, і за роботу менеджменту ТОВ «Торговий дом «Долинское», – каже Володимир Хвостов.

Будівництво молочного комплексу та зрошувальної системи на полях – такими планами поділилися узбецькі гості з міста Термез. Досвід сільгоспвиробників Херсонщини їх зацікавив не лише через схожість кліматичних умов, а й через спільні погляди щодо стратегії розвитку агросектору, розповів Володимир Хвостов:

«Херсонщину вони обрали саме через схожість клімату зі своїм містом Термез, у якому планують побудувати молочний комплекс на 600 голів дійного стада ВРХ, а також впровадити системи зрошення полів.

Для Узбекистану, як і для України важливо налагодити переробку та створювати додану вартість. Але для цього потрібні надійні партнери. Делегація, яка завітала до нас, хоче перейняти передовий досвід саме від українських підприємств. Тож ми радо поділилися з ними своїм досвідом та інноваціями, показали молочно-товарну ферму на 4000 голів різних вікових груп ВРХ, та ознайомили з розвитком зрошення.

Під час спілкування гості повідомили, що їх країна взяла курс на розвиток тваринництва, пошук високопродуктивного стада та збільшення виробничих показників в агронапрямках. Приємно, що ми в цьому стратегічному питанні – однодумці».

Вернуться
Обратная связь

×