Update your browser to use the site

Співробітництво з ФАО – нові можливості для аграріїв Херсонщини

24.01.2022

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) запрошує аграріїв взяти участь у міжнародній виставці «АгроВесна-2022», що відбудеться 15-17 лютого 2022 року в Києві у Міжнародному виставковому центрі.

Захід має на меті – надати на конкурсній основі підтримку 40 представникам мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) із Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, забезпечивши транспортування, проживання та харчування учасників під час виставки.

Про це повідомляє Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації.

Відбір для участі за підтримки ФАО спрямований на вибір сільськогосподарських ММСП з більш сильною мотивацією для побудови ділових зв’язків як з потенційними постачальниками сировини, так і з замовниками.

Для участі у конкурсі необхідно до 25 січня 2022 року заповнити форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/ztJM9ZaxUgc3HvwN6

Програма виставки буде представлена у трьох напрямах: «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика».

«Зернові технології» — 12 міжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві, на якій будуть представлені обладнання для зберігання й переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для борошномельної, зернової промисловості, перевантажувальне обладнання, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та вагове обладнання, обладнання та технології виробництва зерна, біоенергетика.

«Agro Animal Show» – 12 міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва. В експозиції – машини та обладнання для тваринницької галузі, будівництва тваринницьких комплексів, птахофабрик, корми, ветеринарні препарати, діагностичні засоби, генетичний матеріал, технології утилізації відходів, машини та обладнання для утримання й годівлі тварин і птиці.

«Фрукти. Овочі. Логістика» – 12 міжнародна виставка промислового овочівництва, садівництва та виноградарства. Будуть представлені сорти насіннєвого матеріалу з новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарська техніка, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продуктів, логістика, добрива, промислове садівництво, інформаційні технології та сервіс.

Деталі заходу за посиланням: https://animal-show.kiev.ua/wp-content/choose-exhibition/

Уточнюючу інформацію можливо отримати за номером +380954303888

Вернуться
Обратная связь

×