Update your browser to use the site

Суд поновив на посаді директора Інституту рису Валентину Уманську

25.11.2021

Херсонський окружний адміністративний суд у відкритому засіданні, що відбулося 19 листопада 2021 року, розглянув позов Валентини Уманської до Національної академії аграрних наук України (НААНУ), конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора ДП «Дослідне господарство Інституту рису».

Херсонський адмінсуд визнав протиправним та скасував рішення, оформ­лене протоколом засідання конкурсної комісії з відбору на посаду директора ДП «Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України» № 3 від 16.09.2021 р. «Про визнання найкращою конкурсну пропозицію Борейка Андрія Мироновича та вважати його директором названого підприємства».

Суд визнав протиправним і скасував накази президента НААНУ від 20.09.2021 р. № 376-к про призначення на посаду директора дослідного господарства  Борейка А. М. і № 375-к про звільнення Уманської В. В. і зажадав негайного поновлення Уманської В. В. на посаді.

Читайте також: Аграрна комісія Херсонської облради підтримала звернення колективу Інституту рису

Поновлена на посаді директора ДП «Дослідне господарство Інституту рису» Валентина Уманська, коментуючи рішення суду, зауважила:

«Я особисто і люди, з якими труджуся не один десяток літ, щиро вдячні за підтримку письмового звернення постійній комісії облради з питань сільського господарства, земельних відносин і екології, голові обласної ради Олександру Самойленку, депутатам Володимиру Хвостову, Сергію Рибалку, Віталію Булюку

Це приклад того, як варто відстоювати не чиїсь відомчі (а може, й приватні) інтереси, а інтереси держави.

Ми вдячні високому суду, який не визнав «найкращою конкурсну пропозицію Борейка Андрія Мироновича». Окрема подяка — журналістам тижневика «Новий день» і республіканської газети «Сільські вісті», котрі безкомпромісно висвітлювали ситуацію, створену у нашому господарстві не з нашої вини»…

Джерело: Новий день

Вернуться
Обратная связь

×