Update your browser to use the site

Третього грудня – останній день подачі заявок на участь у пілотному проєкті зі створення ОВК

02.12.2021

Завтра, 3 грудня – останній день реєстрації для участі у Проєкті USAID Агро та ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» щодо створення Об’єднання водокористувачів представників ініціативної групи.

Всі охочі агровиробники, які зацікавлені у створення ОВК, можуть подати заявки, заповнивши форму та надіслали на електронну адресу: [email protected]

Із зразком заяви Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням.

Про це повідомляє Всеукраїнська Аграрна Рада і нагадує, що ВАР та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО реалізують пілотний проєкт зі створення об’єднань водокористувачів (ОВК), який триватиме два роки.

Протягом цього часу експерти ВАР у співпраці з Асоціацію водокористувачів та Міністерством аграрної політики надаватимуть інформаційну підтримку агровиробникам: роз’яснюватимуть законодавчу та технічну бази, проводитимуть зустрічі з аграріями, допоможуть створити ОВК і підтримають їх на початку діяльності, супроводжуватимуть процеси передачі мереж, тощо.

За підсумками реалізації проєкту будуть напрацьовані рекомендації і шаблони необхідних документів для створення та розвитку нових ОВК по всій території країни.

Протягом останніх двох місяців відбулися зустрічі з агровиробниками Херсонської та Миколаївської областей, котрі зацікавлені у створенні ОВК та участі в них. Консультанти проєкту активно долучилися до обговорень проблемних питань, роз’яснили новації законопроекту №5202-д та презентували фінансову модель ОВК.

Вернуться
Обратная связь

×