Update your browser to use the site

У Херсоні з професійним святом привітали працівників сільського господарства

19.11.2021

Сьогодні у Херсоні відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства.

Представники аграрного сектору області зібралися в Інституті зрошуваного землеробства НААНУ.

Керівники області привітали усю аграрну спільноту Херсонщини, додавши до приємних слів відзнаки кращим трудівникам галузі.

На переконання депутата обласної ради, голови агрокомпанії «Агропродукт, ЛТД» Володимира Хвостова, сьогоднішні нагороди і теплі побажання свідчать про увагу держави до людей, які розвивають потенціал аграрної Херсонщини і забезпечують продовольчу безпеку й області, й країни.

«Вітальні листи, почесні грамоти та подяки. Цей пост не про «політичні відзнаки». Це про людей. Про аграріїв нашої Херсонщини, за кожним прізвищем яких – велика робота, вагомий внесок в розвиток АПК, забезпечення продовольчої безпеки.

І нагороди напередодні Дня працівників сільського господарства – це знак плідних стосунків між державою та її громадянами», – написав Володимир Хвостов на власній сторінці у Фейсбук.

Звичайно, як директор однієї з провідних агрокомпаній області Володимир Хвостов привітав з професійним святом людей, які працюють під його керівництвом.

«Не залишив без уваги й привітав також свій колектив Агропродукт, ЛТД. Їхня робота – це цех під відкритим небом, і вони беруть на себе всі ризики цього бізнесу. Вони молодці, та докладають зусилля, які дозволяють аграрній галузі рухатися вперед. Традиційно наше підприємство знаходиться серед найкращих, і велика заслуга у цьому колектива.

З наступаючим святом! Будьте успішними та здоровими! Добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів кожному!», – звернувся до своїх колег Володимир Хвостов.

Святкували День працівників сільського господарства і в одному із підприємств компанії ТОВ «Торговий дом «Долинское».

До слова на урочистостях у Херсоні назва цього підприємства звучала неодноразово, адже його досягнення заслуговують на увагу і подяку.

За кожним рекордним показником стоять люди, які від зорі до зорі трудяться чи то у полі, чи то на фермі.

Тож, цілком заслужено напередодні свята їхня праця була відзначена вітальними листами Міністра аграрної політики та продовольства, Почесними грамотами та подяками керівництва області, а також грамотами та подарунками від ТОВ «Агропродукт, ЛТД».

 

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток аграрного сектору області, високий професіоналізм відзначені працівники компанії:

Білий Володимир Іванович – заступник директора;

Бєлий Микола Іванович – машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів;

Бугра Роман Анатолійович –машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів;

Загодиренко Павло Петрович –тракторист-машиніст с/г виробництва

Микитович Іван Дмитрович – тракторист-машиніст с/г виробництва

Бабаєв Ігор Олегович – тваринник

Ліфінцев Анатолій Сергійович – тракторист-машиніст с/г виробництва.

Почесні нагороди від профільного міністерства, обласної державної адміністрації та обласної ради також отримали й наші колеги ТОВ «Дружба»:

Кріль Михайло Васильович – директор;

Мотявин Вадим Сергійович – тракторист-машиніст с/г виробництва;

Смутко Василь Іванович – тракторист-машиніст с/г виробництва;

Куліков Олександр Анатолійович – головний агроном;

Ізмайлов Сергій Миколайович – тракторист-машиніст с/г виробництва;

Забишний Віктор Григорович – машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів.

 

 

Вернуться
Обратная связь

×