Update your browser to use the site

У Хрестівській громаді цьогоріч до школи пішли 77 першачків

06.09.2021

Щасливі очі, посмішки та щирі емоції. У школах Хрестівської громади пролунав довгоочікуваний дзвоник та відбулася урочиста лінійка для 77 першачків з Долинської, Новонаталівської, Надеждівської, Хрестівської та Шевченківської ЗОШ.

Свято для них розпочалося з приємних подарунків від «Благодійного фонду Володимира Хвостова». Засновник фонду, меценат та депутат обласної ради від партії Слуга Народу Володимир Хвостов, протягом кількох років поспіль вітає школярів із початком та закінченням навчального року, та дарує цінні подарунки.

Ось і цього разу хлопці та дівчата, які вперше переступили шкільний поріг, отримали приємні сюрпризи від Благодійного фонду – футбольні, волейбольні м’ячі та сувенірну продукцію.

«Дітям не вистачає свят і маленьких радощів. Нам дуже хотілося порадувати першачків подарунками, підтримати теплими словами, долучити до спорту та здорового способу життя», – зазначив Володимир Хвостов та побажав кожному з них навчатися з цікавістю і задоволенням. Вчителям – сил та натхнення. А батькам – терпіння, адже школа є школа.
«

І справді, День Знань – одне з головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто йде до першого класу, до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.
Учні, їхні батьки та керівництво навчальних закладів висловили подяку за увагу та турботу, і пообіцяли радувати гарними оцінками і досягненнями в спорті.

А представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Хрестівської ОТГ вручили подяку Володимиру Хвостову за небайдуже ставлення до розвитку спорту, добрі справи та щедрість.

Вернуться
Обратная связь

×