Update your browser to use the site

У Хрестівської ТГ з’явився власний поліцейський офіцер

19.10.2021

Сьогодні у селі Долинському, що на території Хрестівської територіальної громади, відкрили поліцейську станцію.

Урочисту стрічку перерізали голова Херсонської облради Олександр Самойленко, депутат обласної ради Володимир Хвостов, т.в.о начальника ГУ Нацполіції в області Денис Захарченко, голова Хрестівської сільради Сергій Хільченко і, власне, поліцейський офіцер громади Ігор Кузнєцов.

Поліцейська станція у Долинському – це перша «ластівка» всеукраїнського проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Херсонщині.

Відтепер у правоохоронних органів з’явилася можливість оперативніше реагувати на різні ситуації, а у жителів Хрестівської громади – шанс стати справжньою територією безпеки.

 

«Поліцейський офіцер, який тут працюватиме, оперативно реагуватиме на звернення людей, стане гарантом дотримання законності на їх території.
Це абсолютно новий формат. І я пишаюсь, що моє підприємство ще у квітні долучилось до цього проєкту. Ми знайшли приміщення для розміщення поліцейської станції, зробили там ремонт, облаштували необхідними меблями та оргтехнікою. Одним словом, допомогли організувати комфортні умови для виконання професійних обов’язків працівником поліції. Жителям громади бажаю миру та взаєморозуміння! Знаходьте компроміси, щоб до конфліктів не доходило. Не порушуйте законів – тоді менше роботи буде у поліцейського офіцера», – написав на власній сторінці у Фейсбук директор ТОВ «Торговий дом «Долинское» Володимир Хвостов.

Також він анонсував ще один крок, який має підсилити і полегшити роботу поліцейського офіцера громади – створення громадського формування з охорони порядку і державного кордону «Долинська варта».

Вернуться
Обратная связь

×