Update your browser to use the site

У Мінагро обговорили і фіналізували правки законопроєкту про ОВК

21.09.2021

20 вересня у Міністерстві аграрної політики та продовольства України пройшло чергове засідання Штабу із меліорації, повідомляється на сайті відомства.

На нараді були присутні представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Всеукраїнської аграрної ради, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Інституту водних проблем і меліорації, Державного агентства водних ресурсів України, Комітету з питань аграрної та земельної політики, Українського клубу аграрного бізнесу, IFC та USAID.

Учасники обговорили концептуальні положення законопроекту України № 5202-д «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель», а також фіналізували правки документу до другого читання.

«Дуже важливо, щоб цей законопроект був збережений в основній своїй сутті і допоміг створенню об’єднання водокористувачів. Сьогодні дискусія в основному йшла щодо дозволів на спеціальне водокористування, розпорядження майном, створення «Моделі національного оператора». Ми чекаємо на обговорення аграрного комітету», – зазначив перший заступник Міністра Тарас Висоцький.

Нагадаємо, Штаб із меліорації був створений у червні для координації дій, пов’язаних із реформою меліорації. До його складу увійшло керівництво Мінагрополітики, сільгоспвиробники (які використовують зрошення для виробництва аграрної продукції), представники наукових кіл, представники проектів міжнародної технічної допомоги.

 

Вернуться
Обратная связь

×