Update your browser to use the site

У рамках виставки «Фермер-2022» в Херсоні пройде щорічний аграрний форум

18.02.2022

Щорічний Херсонський аграрний форум «Інноваційні вектори розбудови агропромислової галузі» відбудеться в рамках щорічної агропромислової виставки «Фермер-2022» з 2 по 4 березня 2022 року.

Про це повідомляє Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації.

Мета форуму – пошук ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, розширення ринків збуту, сприяння підвищенню конкурентоспроможності продукції та збільшення експортних можливостей підприємств, налагодження бізнес-контактів та ознайомлення із сучасними інноваційними технологіями і технікою.

У ході форуму проводитиметься:

-Конференція «Розвиток через залучення державної підтримки та коштів грантових проєктів»;

-Семінар «Застосування мінеральних добрив та засобів захисту рослин»;

-Круглий стіл «Відродження виноградарства та виноробства».

Участь у заходах візьмуть представники грантових проєктів, провідних аналітичних компаній, юристи та експерти з питань економічного розвитку, громадські організації, наукові та фінансові установи, бізнес, переробні підприємства, тепличні господарства.

Під час форуму опрацьовуватимуться пріоритетні напрямки підтримки суб’єктів агропромислової галузі, особливості впровадження нових напрямків грантових проектів, стратегія та тактика проведення весняно-польових робіт у 2022 році, питання юридичного характеру, теми збільшення прибутковості підприємств, запровадження сучасних інноваційних технологій в сільському господарстві та впровадження міжнародних систем управління безпечності та якості продукції.

Окремо, під час конференції заплановано обговорення питань збуту сільськогосподарської продукції на внутрішніх та зовнішніх ринках.

Крім того, в рамках виставки «Фермер-2022» учасники матимуть змогу ознайомитися з інноваційними технологіями та технікою, якісним насіннєвим матеріалом, мінеральними добривами, засобами захисту росту, кормовими добавками, тощо.

 

Вернуться
Обратная связь

×