Update your browser to use the site

Україна готова постачати зерно та іншу аграрну продукцію на ринок Вірменії

02.11.2021

Як повідомляється на сайті Кабінету Міністрів, про це йшлося 1 листопада під час зустрічі заступника Міністра економіки – Торгового представника України Тараса Качки з заступником Міністра економіки Республіки Вірменія Арманом Ходжояном та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Владіміром Карапетяном.

«Україна як надійний торговий партнер та топ-експортер аграрної продукції докладає всіх зусиль, щоб гарантувати безперебійне постачання продовольчих товарів та сировини для їх виробництва на зовнішні ринки. Аграрний сектор України постійно розвивається, ми працюємо над відкриттям нових ринків, збільшенням виробництва та експорту продукції з доданою вартістю. Україна готова постачати на ринок Вірменії зернові культури, олію, м’ясну продукцію тощо», – зауважив Тарас Качка.

За січень-серпень 2021 року двостороння торгівля аграрною продукцією між Україною та Вірменією становила $51,5 млн, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, український експорт становив $41,6 млн.

Вернуться
Обратная связь

×