Update your browser to use the site

Україна не буде вводити квоти на імпорт азотних добрив

16.09.2021

Суд поставив крапку в питанні введення квот на імпорт азотних добрив.

ПрАТ «АЗОТ», який входить до групи компаній Ostchem, відкликав позов до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі та Мінекономіки щодо введення квот на імпорт азотних добрив.
Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

«Шостий апеляційний адміністративний суд закрив провадження. Отже, квот на імпорт азотних добрив не буде. Таке рішення суду є довгоочікуваним та позитивним для всієї аграрної спільноти! Це результат активної позиції та роботи представників аграрних асоціацій ВАР та УКАБ, які виступили третіми сторонами в суді, відстоювали інтереси агровиробників і намагалися довести Феміді всі негативні наслідки введення квот на імпорт азотних добрив як для агросектору, так і для економіки країни в цілому», – зазначив Міністр.

Роман Лещенко додав, що Міністерство аграрної політики та продовольства України завжди виступало проти будь-якого квотування імпорту добрив.

«Воно знищує справедливу конкуренцію, дозволяє монополізувати ринок добрив та призводить до збільшення їх вартості. Таку позицію наша команда відстоюватиме й надалі», – наголосив Міністр.

джерело

Вернуться
Обратная связь

×