Update your browser to use the site

Українську аграрну продукцію високо оцінили на виставці в Дубаї

16.02.2022

З 12 по 16 лютого на Всесвітній виставці “Експо – 2020”, що проходить у місті Дубай, українські виробники продовольчих товарів презентували себе у рамках «Agrо UA: smart decisions».

Цього року український колективний стенд «Trade with Ukraine» став найбільшим за останні 8 років. Його площа – 252 кв.м.

Наразі понад 30 українських компаній беруть участь у найголовнішій події на Близькому Сході в харчовій та аграрній промисловості – виставці Gulfood Trade Show 2022 у Дубаї.

«Незважаючи на усі виклики, які наразі отримує наша країна, українські виробники продовжують працювати, на ключових ринках MENA і Middle East and North Africa. Наша продукція, а саме:  кондитерські вироби, молокопродукти, напої, м’ясо, соняшникова олія, органічні продукти – вже здобули популярність та високу оцінку споживачів країн Близького Сходу та Північної Африки», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Дзьоба.

Він наголосив, що за останній рік експорт української аграрної продукції на Азійські ринки склав понад 50% від загального експорту.

Мінагро

Вернуться
Обратная связь

×