Update your browser to use the site

Уряд установив правила розроблення робочих проєктів землеустрою

03.02.2022

У рамках реалізації земельної реформи Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Правила розроблення робочих проєктів землеустрою».

Документом зафіксовані чіткі й зрозумілі норми складання відповідної документації, розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

«Розробники документації із землеустрою отримали вичерпний перелік якісних і кількісних вимог, які мають застосовуватися до відповідних робочих проєктів. Існування таких чітких уніфікованих вимог підвищить якість робіт, що виконуються, та запобігатиме зловживанням у земельній сфері», – підкреслив міністр.

Роман Лещенко акцентував, що постанова фіксує вимоги щодо розроблення робочих проектів із метою рекультивації порушених земель, зняття та перенесення родючого шару ґрунту, консервації деградованих та малопродуктивних угідь, поліпшення сільськогосподарських і лісогосподарських угідь, захисту земель від ерозії, підтоплення, заболочення, вторинного засолення, висушення, зсувів, ущільнення, закислення, забруднення промисловими та іншими відходами, радіоактивними та хімічними речовинами.

Мінагрополітики

Вернуться
Обратная связь

×