Update your browser to use the site

Уряд вмикає «зелене світло» українським виробникам сільгосптехніки

23.09.2021

Вітчизняні представники сільгоспмашинобудування забезпечують наших аграріїв якісною ґрунтообробною і посівною технікою, українські бункери-накопичувачі і зерновози вже експортуються за кордон.

Про це у фейсбуці повідомляє міністр агрополітики та продовольства України Роман Лещенко, і наголошує, що треба рухатися вперед  –  розвивати сферу сільгоспмашинобудування і виходити на міжнародний ринок.

«Днями відвідав завод «ВКО “МААНС”» на Рівненщині. Його діяльність – приклад, коли в період війни український підприємець Станіслав Середюк розпочав локалізацію виробництва української жниварки, створивши аналоги, які не поступаються європейським.

Проте нам треба рухатися далі. Наразі формуємо спеціальну програму підтримки для тих, хто візьме на себе відповідальність розробити український трактор та комбайн із високим ступенем локалізації.

Для цього зараз розробляємо програму державної підтримки, в якій буде передбачена ставка компенсації не менше 40 % із відповідними податковими пільгами на виробництво складної с/г техніки. Напрацьовуємо законопроект про підтримку вітчизняного с/г машинобудування.

Запрошую до співпраці українських сільгоспвиробників. Як міністр я завжди просуватиму в першу чергу українського виробника. Ми маємо розраховувати на себе. Щоб не чекати рік, аби замовити десь закордоном агрегат, переплачуючи за нього втричі. Щоб створювати на території України конкурентний продукт із доданою вартістю, а потім самим продавати його на міжнародних ринках на конкурентних умовах. Щоб техніка made in Ukraine представлялася як зразкова на найбільших світових виставках на кшталт Agritechnica та інших. І так буде!», – написав Роман Лещенко.

 

 

Вернуться
Обратная связь

×