Update your browser to use the site

В Україні зроблено крок до детінізації аграрного сектору – ВАР

01.12.2021

Верховна Рада України підтримала у другому читанні та в цілому Законопроєкт 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».
Рішення прийнято учора, 30 листопада 2021 року.

У Всеукраїнській Аграрній Раді рішення привітали, бо вважають, що воно сприятиме боротьбі з тіньовою орендою сільгоспземель і тіньовим ринком сільгосппродукції.

«На необхідності детінізації аграрного сектору ВАР наполягала ще з 2017 року! Адже сьогодні 30%-40% земель сільгосппризначення обробляється в тіні без сплати жодних податків. Продається «в чорну» і с/г продукція, вирощена на цих землях. Бюджети всіх рівнів щороку недоотримують від 50 до 90 млрд грн.
ВАР неодноразово наголошувала: платити податки повинні всі! Несправедливою є ситуація, коли легальні агровиробники сплачують з одного гектару від 2 до 5 тис. грн, в той час як ті, хто обробляє землю «в чорну», платять в кращому випадку 150 грн земельного податку, або зовсім ухиляються.
Тому сьогоднішній крок парламенту свідчить про реальний намір боротись з тіньовим ринком обробітку та оренди земель, обігом с/г продукції. Це справді перемога над популізмом, який панував у цьому напрямку останні роки», – йдеться на сайті ВАР.

Вернуться
Обратная связь

×