Update your browser to use the site

Використання пестицидів – аграріям Херсонщини нагадують правила

28.09.2021

Фахівці Управління фітосанітарної безпеки та Чаплинського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області провели нараду з аграріями та представниками старостинських округів громад.

Сільгоспвиробникам нагадали про розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 15.07.2021 року №592 «Про заборону застосування на території Херсонської області в межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейн НААН України родентицидів з діючою речовиною бродіфакум».

Нагадаємо, за результатами розслідувань, саме ця діюча речовина стала причиною загибелі червонокнижних сірих журавлів навесні цього року.

Також, спеціалісти ДПСС поінформували учасників наради щодо правил роботи з пестицидами та агрохімікатами, окремо наголосили на необхідності використання винятково лише тих пестицидів, що внесені до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні.

Крім того, присутнім роз’яснили, якими документами мають супроводжуватися насіння і садивний матеріал.

Під час заходу відбувся відкритий діалог з аграріями щодо можливості розширення переліку зареєстрованих препаратів на ринку пестицидів.

За матеріалами прес-служби ГУ ДПСС в Херсонській області

 

Вернуться
Обратная связь

×