Update your browser to use the site

Використання пестицидів та добрив: в Україні встановлять нові – європейські стандарти

13.01.2022

Європейський Союз провадить політику більш пильного відношення до використання пестицидів, харчових добавок та добрив. Україна має намір не відставати від ЄС у цьому питанні.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Так, сьогодні фахівці Держпродспоживслужби активно залучені до впровадження європейських норм в секторі якості води, використання пестицидів, харчових добавок, використання БАДів на ринку України.

За словами Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, цього року Україна зробила два дуже важливих кроки щодо створення нових стандартів здорового життя за європейськими нормами: перший – це нові стандарти стосовно вмісту у продуктах хімікату хлорпірифосу, другий – обмеження вмісту фосфатів у мийних засобах.

«‎Ці два рішення позитивно впливатимуть як на ситуацію із якістю води, так і на здоров’я українців загалом. На черзі – встановлення нових стандартів якості води, формування переліку пестицидів та харчових добавок виключно за принципом відповідності європейським нормам, приведення інших нормативів до стандартів Євросоюзу», – зазначила Владислава Магалецька.

Вернуться
Обратная связь

×