Update your browser to use the site

Вина Херсонщини – серед учасників презентації, що відбулася в Мінагро

04.01.2022

30 грудня в Міністерстві аграрної політики та продовольства України винороби України та профільні асоціації представили вина вітчизняного виробництва.

Про це повідомляє Мінагрополітики.

Організатори заходу – громадська спілка «Укрсадвинпром», Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє, Асоціація крафтових виробників вин, Асоціація кавістів України, Клуб Експертів.

Презентовано асортимент ігристих та тихих вин, як від відомих великих виробників, так і від малих (крафтових) виноробів – понад 50 зразків із різних сортів винограду, як міжнародної групи сортів – Шардоне, Рислінг, Мерло, Каберне Совіньон, Піно Нуар, так і місцевих (локальних) сортів винограду – Сухолиманський, Черсегі, Сапераві, Одеський Чорний.

Власну продукцію представили 20 виробників, зокрема, Одеського, Херсонського, Миколаївського, Закарпатського, Дніпропетровського, Київського, Хмельницького, Вінницького заводів вин.

Під час заходу наголошувалося на необхідності підтримки виноробної галузі з боку держави і популяризації українських вин. У цьому аспекті Міністр агрополітики Роман Лещенко підкреслив важливість відміни акцизу для сухих вин з 1 січня 2022 року.

Вернуться
Обратная связь

×