Update your browser to use the site

Винятково у правовому полі – Володимир Хвостов про вирішення проблеми у селі Музиківка

08.09.2021

У серпні на земельній комісії Херсонської обласної ради депутати розглянули питання про забруднення навколишнього середовища на території Музиківської сільської ради.
Тоді члени комісії одноголосно підтримали рішення про створення відповідної робочої групи, яка учора, 7 вересня, провела виїзне засідання безпосередньо на місці – у селі Музиківка.

Як зазначив керівник ТОВ «Агропродукт, ЛТД», депутат обласної ради Володимир Хвостов, мета зустрічі – поспілкуватися з місцевою владою, жителями, підприємцями, через діяльність яких страждає громада, а також, почути експертну думку фахівців та пропозиції щодо врегулювання даної ситуації.

Проблема в тому, що на території ферми зафіксовано факт наявності курячого посліду. Як результат – брудне повітря, яке несе шкоду для життя та здоров’я.

Oблacна eкoлoгiчна iнcпeкцiя встановила підприємству-забруднювачу тepмiни для здiйcнeння вcix нeoбxiдниx зaxoдiв. Нapaзi тepмiни зaкiнчуютьcя, але жoднoгo кpoку кepiвництвo пiдпpиємcтвa дoci нe зробило.

Boлoдимиp Xвocтoв зaувaжив, щo виpiшeння цiєї проблеми вiдбувaтимeтьcя винятково у пpaвoвoму пoлi:
«Я завжди на стороні закону та правди і відстоюватиму інтереси громад. Розумію, що кожен хотів би вже завтра побачити результат, але потрібно досконало вивчити цю проблему, провести громадські слухання, отримати висновки з оцінки впливу на довкілля від профільних служб, а підприємство має привести до ладу всі документи. І вже потім прийматимемо спільне рішення. На цьому ми всі зійшлися! Між бізнесом, владою та громадою повинна бути синергія, а не навпаки».

Окремо Володимир Хвостов наголосив, що безпечні та комфортні громади – спільна мета. Потрібно дбати про екологію, чисте повітря та працювати у напрямку формування нового ставлення наших людей до навколишнього середовища і своєї землі, адже кожен із нас відповідальний за збереження довкілля!

Вернуться
Обратная связь

×