Update your browser to use the site

Виноградарів та виноробів Херсонщини запрошують взяти участь в міжнародній конференції

07.02.2022

IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство» відбудеться 10 –11 лютого 2022 року в Одесі (смт Таїрове) на базі та за підтримки Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є.Таїрова» ННАН України.

Виноградарів та виноробів Херсонщини запрошуємо взяти участь у заході, під час якого пройде ряд заходів. А саме:

– конференція із виноградарства та виноробства;

– виставка продукції виноробних та виноградних підприємств;

– виставка обладнання й технологій для виробництва вин і коньяків;

– виставка технологій вирощування столового й технічного винограду;

– винний тур на крафтові винзаводи Одещини й підприємства з вирощування столового й технічного винограду.

Програма конференції розрахована на 2 дні.

10 лютого – конференц-день, заплановані виступи українських та закордонних експертів, представників провідних виноробних технологічних компаній, науковців, виноградарів і виноробів-практиків.

Спікери поділяться успішним досвідом вирощування технічного і столового винограду, окреслять ситуацію в українському виноградарстві, основні проблеми та шляхи їх вирішення.

Окрім того, учасники конференції дізнаються про інноваційні засоби захисту та живлення винограду, також будуть представлені новітнє обладнання для виготовлення та пакування вина і механізм організації на винзаводі сучасної лабораторії контролю якості вина.

Також на конференції презентують інноваційні технологічні рішення у виноградарстві та  виноробстві, а також у виготовленні інших напоїв на основі винограду – коньяку, граппи, чачі, віскі тощо.

В рамках конференц-дня відбудеться обговорення за круглим столом теми «Ситуація в українському виноградарстві та виноробстві в 2021–2022 р. Основні проблеми і шляхи їх вирішення».

11 лютого – бізнес-тур на виноградні та виноробні підприємства Одещини.

Додаткова інформація за посиланням.

Вернуться
Обратная связь

×