Update your browser to use the site

Відкрито й легально – незабаром стартують перші земельні торги на Прозорро.Продажі»

04.11.2021

Наприкінці вересня в Україні запрацювала платформа “Прозорро.Продажі», на якій проводитимуться торги з оренди державної та комунальної землі сільськогосподарського призначення і продажу й оренди земель не сільськогосподарського призначення.

Протягом жовтня в «Прозорро.Продажі» зареєстровано 306 аукціонів: 209 аукціонів – із оренди та 97 – із відчуження землі (не с/г призначення державної та комунальної власності). Загальна площа цих ділянок – 1400 га, їх оголошена вартість у системі – 155 млн грн.

І це не фінальна сума, вона може значно збільшитися, адже всі аукціони відбуються виключно на підвищення ціни.

Читайте також: Сільради Херсонщини вже користуються платформою Прозорро.Продажі

Перші земельні торги відбудуться вже наступного тижня. Не за тіньовими схемами, а відкрито, прозоро й легально”, – повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Держава, територіальні громади, а за бажанням і приватні особи зможуть розпорядитися своєю власністю за дуже ефективною процедурою електронних торгів, яка дозволяє отримати власнику максимальну ціну. І Конституція України, яка гарантує кожному право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, завдяки земельній реформі, повністю виконує свою функцію.

Джерело: AgroTrend

Вернуться
Обратная связь

×