Update your browser to use the site

Відсьогодні у зимувальних ямах водойм Херсонщини рибалити заборонено

01.11.2021

З першого листопада 2021 року в більшості українських водойм розпочинається осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах. У переважній кількості областей вона триватиме до початку весняно-літньої нерестової заборони, в деяких – до закінчення зимового періоду.

Про це повідомляє Міністерство агрополітики й продовольства й нагадує, що у період заборони риболовля дозволена на ділянках для любительського рибальства за межами зимувальних ям. Ловити рибу можна зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння із гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об’єднаннями, не повинна перевищувати п’яти на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

За недотримання цих норм передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. За кожну незаконно виловлену рибину порушнику нараховуються збитки.

Нагадуємо, з 6 жовтня розміри  такс за незаконний вилов водних біоресурсів значно зросли.

Місця і терміни заборони в нашому регіоні визначені Наказом начальника управління Держрибагентства у Херсонській області.

Окрім того, рибоохоронний патруль Херсонщини створив інтерактивну онлайн карту з переліком зимувальних ям та їх географічними координатами. Також на цих картах – зони, заборонені для рибальства протягом усього року.

Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту водних біоресурсів, можна повідомити  на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію» Держрибагентства –  0 (800) 50-52-50.

 

Вернуться
Обратная связь

×