Update your browser to use the site

Влада та представники молочної галузі налаштувалися на конструктивний діалог

06.01.2022

Робоча нарада відбулася 5 січня на платформі Робочої групи з питань розвитку молочної галузі при Мінагрополітики, повідомляється на сайті відомства.

У форматі Zoom-конференції проблеми і перспективи молочної галузі обговорили  Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, його перший заступник Тарас Висоцький, народні депутати Дмитро Соломчук та Іван Чайківський, а також представники галузевих асоціацій з виробництва молока, переробних підприємств, наукових установ, провідні експерти галузі.

Під час дискусії представники молокопереробних підприємств висловили занепокоєння щодо якості молоко-сировини, у свою чергу виробники молока порушили проблему зниження закупівельних цін на молоко.

У результаті обговорення сторони висловили готовність до конструктивного діалогу та співпраці у розробленні стратегічного документу з розвитку молочної галузі до 2030 року, у пошуку інструментів державної підтримки молочної галузі та внесення пропозицій до законопроєкту «Про внутрішню торгівлю».

 

Вернуться
Обратная связь

×