Update your browser to use the site

Володимир Хвостов вітає жителів Херсонщини з новорічними святами

31.12.2021

Перегортаючи сторінку 2021 року, кожен з нас дякує йому за досвід, знання, за можливості, які відкрилися, за виклики, які вдалося подолати, за приємні моменти, якими наповнилося життя. І сьогодні ми почуємо та прочитаємо не одне приємне побажання.

Депутат Херсонської обласної ради Володимир Хвостов привітав українців із прийдешнім Новим роком. Відео привітання він оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«У дитинстві я вірив, що період новорічних свят чарівний. І щирі прагнення обов’язково здійснюються.  

Прикрашені ялинки, яскраві вогні на вулицях нашого міста. А головне – відчуття магії та дива, якими наповнені повітря і наші душі.  

Навіть, якщо ти не віриш у діда Мороза, все одно хочеться загадати найчарівніше, найзаповітніше бажання, і якщо вірити серцем, воно обов’язково здійсниться. 

У цьому році я маю бажання не тільки для себе, а для усіх нас. Ми вступаємо у 2022 з новими планами та надіями, що наступний рік стане для всіх нас часом нових ідей, знакових подій та добрих змін! 

Бажаю кожному – чарівного та щасливого року, наповненого яскравими та незабутніми враженнями! Бережіть один одного», – сказав Володимир Хвостов.

 

Вернуться
Обратная связь

×